Cudzovládky – fejtón

Problém cudzovládok (minovládok, NGO)1Sú pripravené z materskej lodi vzlietnuť a bombardovať naše územie sa dal dávno vyriešiť tým, že keď vznikla prvá politická cudzovládka, mala vzniknúť ako protipól našavládka. Urobiť poriadok v televízii a rozhlase tak, aby sa nepozývali a nevyjadrovali len cudzovládky. Pokiaľ viem, doteraz všetky vlády podporovali len cudzovládky, ktoré im prerástli cez hlavu. Miesto volených zástupcov nám diktujú svoje zvrhlé predstavy nikým nevolené, ale aj zo štátnych peňazí podporované, cudzovládky. Najhoršie na tom je, že mnohé „skvelé“ nápady EÚ sú dielom cudzovládok.

Ešte stále nie je neskoro. Naševládky existujú, len im treba dať príležitosť.  Na MV SR by mal vzniknúť útvar kontroly a podpory NGO (cudzovládok a naševládok). Mal by však podávať iné výkony ako útvar, ktorý má na starosti finančné zbierky na Slovenku, pretože tomu zrejme nevadí, že u nás  beží finančná zbierka na nákup nábojov v rozpore so zákonom. Asi sa tiež nenájde koaličný poslanec, ktorý by interpeloval ministra  vnútra podobne, ako v prípade koronateroru a štátnom organizovanej genocídy ministra zdravotníctva, to neboli ochotní urobiť poslanci vtedajšej opozície. Budeme si musieť  teda počkať na stanovisko GP SR, kde je od 17.4.2024 podnet na prešetrenie tejto zbierky .

Vtedajší opoziční poslanci v čase koronahystérie neboli ochotní na základe podnetu občana interpelovať ministra, dokonca dostali písomnú ponuku od skúseného úradníka, že im interpeláciu napíše, keď už na to nemajú schopných asistentov. Nedali si námahu ani odpovedať, že ďakujú, a že to vybavia  post festum vrámci predvolebnej kampane.

Čo chápem – náboje si treba šetriť na predvolebný ohňostroj, ten je aspoň z ďaleka vidieť.

Literatúra

https://www.hlavnespravy.sk/zakon-o-mno-cieli-na-politicke-mimovladky-a-robi-dobre/3480180

Problém cudzovládok (minovládok, NGO) sa dal vyriešiť tým, že keď vznikla prvá politická cudzovládka, mala vzniknúť ako protipól našavládka. Urobiť poriadok v televízii a rozhlase tak, aby sa nepozývali a nevyjadrovali len cudzovládky. Podiaľ viem, doteraz všetky vlády podporovali len cudzovládky, ktoré im prerástli cez hlavu. Miesto volených zástupcov nám diktujú svoje zvrhlé predstavy nikým nevolené, ale aj zo štátnych peňazí podporované cudzovládky. Najhoršie na tom je, že mnohé „skvelé“ nápady EÚ sú tiež dielom cudzovládok.

Progresívne riešenia – byrokratfejtón

 

 

  • POZNÁMKY
    • 1
      Sú pripravené z materskej lodi vzlietnuť a bombardovať naše územie

    Pridajte Komentár