Najlepší komentár atentátu na premiéra – poznámka

 

„Tento 71-ročný pán kedysi robil poctivú prácu ako esbéeskár. Realizoval sa aj v umeleckej sfére ako básnik, bol dokonca členom umeleckého spolku Dúha.

Dôchodca, ktorý mohol v prípade nesúhlasu protestovať s ostatnými. Mohol písať články – veď mu to s perom očividne išlo – kritiku vlády, komentáre, glosy… Mohol pokojnou, demokratickou cestou nechať znieť svoj občiansky hlas, uvažuje nad atentátnikom Cintulom autor článku M. Kluvanec v Hlavných správach. V podstate uvádza dôvody, prečo som ja, tiež dôchodca, začal v čase Covidu písať poznámky a fejtóny.

Samozrejme som chcel primerane reagovať na tragédiu, ktorá sa stala.  Keď som si prečítal komentár v Telegrame, uvedomil som si, že toto je to najlepšie, čo sa dalo napísať:

„Robert R. Indor, [15. 5. 2024 21:12]
[In reply to Casus Belli Live]
Pokiaľ sa z toho reálne dostane a do par dni postaví pred ľudí tak nie len bláznom ale aj Svetu od Putina až po Bideta ukáže silu a zmení veľa…ako kedysi Bob Marley, ktorý po atentáte spieval myslím, že na druhý deň ale ten na tom.nebol tak zle…takto mu dali silu…to vám vravím ak je. Ak ten chlap do mesiaca bude za mikrofónom tak to bude mať celosvetový dosah. Tak sa rodia žijúce legendy. (Není som volič Fica nežijem na SK nemám právo voliť na SK) len aby bolo jasne. Ale to je realita. Ten básnik nevie akú silnú báseň dnes napísal 👌“

https://t.me/casusbellilive/163410?comment=1355387

Atentátnik bol mandžuský kandidát, ktorého nemusela naprogramovať na atentát priamo dáka zahraničná agentúra, ale podstate nebezpečnejšia jej mäkká forma:  média, mítingy, politici, blogeri …

 

 

 

Pridajte Komentár