Cui bono – fejtón a poznámka

Stačí si prečítať článok v Pravde:

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/643567-klinicky-psycholog-politici-maju-na-sireni-nenavistnych-nazorov-velky-podiel/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box

a nebáť sa prejsť na pozície konšpirátorov:

Kuciakiáda pokračuje lgbtiádov, teraz je na rade Ukrajinec, trochu na pripomenutie našej nenávisti k cudzincom. Treba udržovať oheň pod sakrálnymi obeťami.

Toho chudáka chlapca mali v zálohe. Bol  mandžuským kandidátom, dlho ho pripravovali.

Týmto, no menej krvavým spôsobom, to u nás funguje už roky a momentálne to tiež slúži aj  na odlákanie pozornosti od iných veci a teror voči neprispôsobivej väčšine.1Citujem a dopĺňam priateľa I.

Pozri napr.

Volič – mandžuský kandidát

 

Teraz len budú  v médiách pokračovať v intenzívnom premývaní hláv, vyženú ľudí z gaučov do ulíc, aby progresívcom nahnali ďalšie hlasy a my sme sa báli samy seba.

Fico si v kúte ohrýza nechty a rozmýšľa, ako to posral, keď svojho času nezaútočil na všetkých okolo a neobvinil ich z úkladnej vraždy, mohol pokračovať v podpore mimovládok a Matovič robiť svoje proklamácie v parlamente. Títo nezaváhali ani sekundu. Vinníkom nie je vrah ale my, čo sme neakceptovali ich hodnoty.  Pele vystrelí v prieskumoch.  Míting bude mať medzinárodný ohlas. Celý korektný svet bude pobúrený a zhrozený z toho, čo sa u nás stalo. Vraždiť, znásilňovať, zbedačovať sa bude ďalej, to sa ho netýka, to ho nepoburuje.  Ulica vo Varíne nebude na chvíľu na programe  dňa, ale „prokremeľskí aktivisti“ musia byť v strehu. 

V období, ktoré bude nasledovať odporúčam, začať  zatiaľ iba každý intelektuálny úkon osvedčeným zvolaním: „Sláva Ukrajine“ (iné korektné výkriky sa včas dozvieme) a ľahnúť si na zem tvárou dole. S roztiahnutím rúk v tvare kríža už nie som si až tak istý. Pokľaknutie už nebude nestačiť!

Donedávna stačilo: „Som proti vojne a násiliu“. Treba pridať.

Momentálnu situáciu by zvrátil   niekto z rodiny, ktorý by vyhlásil (ak by mal možnosť a odvahu), že vrah bol hetero a pod vplyvom systému sa stal homo. Podpísala sa na tom škola a slniečkári. Vraždil napr. preto, lebo nenávidel seba, svoj osud a systém, ktorý mu zničil život. Psychopatologické dôvody sa nájdu. 

Média sa tešia, že máme slovenského Breivika, ale s malou vadou, že už nemôže nič prezradiť. Kotleba pomaly vychádza z módy.

V tomto konšpiračnom duchu sa dá pokračovať ďalej, ale nechajme to na profíkov.  Držme sa radšej  toho, čo sa od nás očakáva. Inštrukcie  sa na nás budú sypať zo všetkých strán.  Nezabudnite ale na to, že treba všetko toto  „úprimne vnímať“.

 

PS. Oblasť, kde sa stala vražda je zrejme prekliata. Na zástavke Zochová ulica prišlo nedávna k tragédii, v minulosti tam zrazilo niekoľkých  chodcov, ktorí si skracovali cestu. Bolo to  predtým, ako sa vybudovali bariéry. Nie je nablízku dáky zdroj negatívnej energie? Centrum satanistického kultu?

Uvidíme kde vyústia pripravované protesty, dúfam to majú dobre pripravené a nevymkne sa im to z rúk. Téma tepla je všeobsiahla.

 

Dodatoky

https://www.topky.sk/cl/10/2397391/Prehovorila-svedkyna-masakru-na-Zamockej–Pred-barom-sa-jej-naskytol-strasny-pohlad—-Pri-obetiach-bola-prva-

Z 18.10.22

https://www.infovojna.bz/article/video-otec-udajneho-strelca-spred-baru-na-zamockej-ulici-v-bratislave-sokoval-slovensku-verejnost-svojou-vypovedou-moj-syn-to-neurobil-je-to-zneuzita-obet-nikdy-na-nikoho-neutocil

Z 19.10.22

https://www.hlavnespravy.sk/tragedia-na-zamockej-ulici-bola-utokom-na-demokraciu-prijmeme-opatrenia/2948498

https://www.facebook.com/televiziaslovan/videos/z%C3%A1znam-z-vysielania-1910-2022so-%C5%A1tefanom-harabinom-s-me-rozobrali-predpoklady-%C4%8Di/631236175211270/

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/644194-caputova-v-europarlamente-homofobny-utok-bol-utokom-na-kazdeho-na-slovensku/
POZNÁMKY
  • 1
    Citujem a dopĺňam priateľa I.

Pridajte Komentár