Blitzkrieg – dystopický fejtón

V prvej svetovej vojne padlo 70 000 tisíc Slovákov, počas protisovietského ťaženia v rokoch 1941-1944 padlo 1241 vojakov. Zatiaľ neukončené protikovidové ťaženie nášho vodcu si vyžiadalo doteraz viac ako 13 tisíc obetí. V každej slovenskej dedinke máme pamätníky obetiam prvej svetovej vojny. Tejto súčasnej bude pamätníkom celá krajina. Jedine fasády  Lidlu, Tesca, sídla farmafiriem a podobne nebudú ohrozené  osadením pamätných  tabúľ obetiam1Na fasády palácov víťazov sa neosadzujú pamätné tabule obetiam porazených., preto ani nebude nutné, aby sa  majitelia  domáhali ich ochrany podľa nového zákona o ochrane kultúrnych pamiatok.

Použitie atómovej bomby, v podobe celonárodného testovania neuštedrilo nepriateľovi poslednú ranu, vojnu neukončilo, ako to ani nebolo v prípade použitia atómovej bomby v Hirošime a Nagasaki,  len zvýšilo počty obetí z radov civilného obyvateľstva. V oboch svetových vojnách sa v rámci možností o ranených a chorých starali vojenskí zdravotníci a lekári, ktorí plnili svoje  poslanie, pričom im vedľa uší hvízdali guľky a nad hlavami vybuchovali granáty.  V našej kovidovej vojne sa vzhľadom na rozvoj techniky začala skúšať v nevhodnej dobe telemedicína a babky a dedkovia, čo nevedeli narábať s mobilom, alebo nemali telefón, mali jednoducho smolu. Čo čert nechcel, ani masky, ktoré sa v prvej vojne  začali používať, celkom úspešne proti chlóru, proti tomuto nášmu nepriateľovi nejak nezabrali. Našťastie po krvi nepriateľa a triumfe po vzore rímskych cisárov bažiaci generáli vždy majú nejakú zázračnú zbraň v zálohe. V prvej vojne mali Nemci, yperit, v druhej V-1, lenže plány im prekazil tank T-34, napriek tomu, že niekto tvrdí, že to boli výsadkové člny LCVP v Normadii.

výsadkový čln

Naša miestna generalita mala výhodu v tom, že žiadne zázračné zbrane nemusela vyvíjať. Nepriateľ je  spoločný, nie sme v tom, ako v 1938, sami. Pomohli spojenci, zrejme mali aj pomníchovské výčitky. Ani teraz to ale nebolo zadarmo, naša zem, lesy voda čakajú na nových majiteľov, u ktorých nás zadĺžili. Cez to všetko nám pomocou „Lend a Lease“ začali prúdiť nové zbrane – bunkové génové terapie s krycím názvom „vakcína“. Problémy nastali hneď na začiatku  ich použitia. Samotný  návod na použitie obsahoval desaťtisíce strán a každému musí byť jasne, že po dvoch týždňoch študovania  spojeneckým velením v Bruseli (zdroj EMA) a prípravy manuálov pre jednotlivé národné armády došlo k osudovým chybám. Neschopnosť  velenia nie je jedinou prekážkou v boji s týmto zákerným nepriateľom. Vírus, ako živé štíty používa kompletne celé obyvateľstvo, čo bolo v predchádzajúcich svetových vojnách zriedkavé. Preto použitie aj tých najsofistickejších zbraní má za následok vysoké straty na civilistoch, čo generalita propagandisticky využíva na zastrašovanie  a vysvetľuje týmto nimi zapríčinené kolaterálne straty. Plošné použitie hybridných zbraní, ako je lockdown, návnad vo forme peňažných poukážok a lotérií2niektoré armády počas 2. svetovej vojny zhadzovali z lietadiel výbušné perá a iné na prvý pohľad neškodné darčeky , rozširovanie strachu a hrôzy médiami, vydieranie, vyhrážanie,  používa naša generalita na paralyzáciu – znehybnenie, čo  zdôvodňuje tým, že treba znížiť pohyblivosť cieľov pre ich jednoduchšie a presnejšie zameranie a zničenie. Len na vysvetlenie treba uviesť, že nepriateľ – vírusy sú v civilistoch a tí sú neustále v pohybe. Na zmrazenie celej populácie  zatiaľ nie sú k dispozícii technológie. Ak by boli, určite by sa použili.

Vážnych problémom vedenia vojny je domáci odboj, ktorý pokladá za nepriateľa nielen vírus, ale aj  velenie armády na jej všetkých úrovniach a samotnú „vakcínu“. Tvrdia, že vírus s „vakcínou“ spolupracuje – vytvára synergický efekt, ktorého cieľom nie je nič iné, ako likvidácia pôvodného obyvateľstva. Otvorene vyhlasujú, že  cieľom vojnových operácii nie je vírus, ale sú ním oni sami. Niekde vypátrali, že  atómovou bombou, ktorej vypustenie ohlásil na začiatku tzv. koronakrízy vodca mala byť v skutočnosti neutrónová bomba. Tí starší z nich si ešte pamätajú, ako jej vynálezca J. Cohen v televízii vysvetľoval, na čo má bomba slúžiť – zničenie živej sily a zachovanie materiálnych hodnôt. Týmto pánom ich strašili v časoch studenej vojny, no a teraz sa to stáva realitou. Podľa odbojárov je  cieľom vojenskej operácie len depopulácia nášho územia a nový Marshallov plán sa nepripravuje pre nich, ale pre presídlencov z juhu, ktorý za ich chrbtom hlavné velenie pripravuje na „zaujatie zeme“. Vedia, že ich šance prežiť na tomto území sú minimálne. Už teraz sa začína prejavovať u geneticky pozmenených  obyvateľov nevídaná agresivita, organizujú sa poľovačky na geneticky „čistých“ a sú známe prípady kanibalizmu. Niektorí starešinovia navrhli, aby sa zdravé deti zachránili tak, ako v biblických dobách  malého Mojžiša a začali ich rodičia postupne posielať v upravených kolískach  dole Dunajom. Dúfajú, že v tomto prípade budú k nám preživší Maďari milosrdní a oplatia nám to, že naši predkovia ich prichýlili, keď blúdili po Európe. Tentoraz, keď hrozí explózia V4 a nie V-1 bude viac pravdepodobné, že pomoc môžme čakať v pôvodnej krajine biblického príbehu – v Egypte. Odtiaľ sa môžu niekedy v budúcnosti pokúsiť o reconquistu svojho rodiska.

Aby sme nevideli vývoj udalostí až takto čierne, treba doplniť, že medzi malou skupinou odbojárov revizionistov koluje presvedčenie o ukončení vojny koncom roka, keď sa skončí záruka na spoľahlivosť genetickej bunkovej zbrane – „vakcíny“ a ukončí sa hromadné testovanie. Spoliehajú sa tiež na generálny štrajk, prípadne, že by sme mali vydržať do nových volieb. To by bolo ale prvý krát v histórií, čo by vojenská chunta rešpektovala vôľu ľudu! Preto asi najbližšie realite sú tí, ktorí volajú po SNP2.  V tomto prípade, ak vypukne, nebudú môcť tzv. exiloví, alebo ľudácki historici tvrdiť, že bolo namierené voči vlastnému štátu. Svoj štát už dlho nemáme.

 Poznámky:

1/ niektoré armády počas 2. svetovej vojny zhadzovali z lietadiel výbušné perá a iné na prvý pohľad neškodné darčeky. Na území Slovenska, podľa tvrdení pamätníkov, to boli americkí piloti, ktorí na rozdiel od iných krajín tu neboli po zostrelení lynčovaní. Zrejme išlo predobraz tzv. humanitárneho bombardovania.

2/ J. Cohen o neutrónovej bombe:

„Je to najmorálnejšia zbraň, ktorú kedy kto stvoril. Je to jediná atómová zbraň v histórii, ktorej použitie má pri vedení vojen zmysel. Keď sa vojna skončí, svet zostane neporušený,“

Dole autor výroku v jednej ruke drží logaritmické pravítko a v druhej zrejme striebornú medailu s nápisom s vyobrazením pápeža a čitateľná je časť popisu Paulus.

Zdroj: https://www.webnoviny.sk/vo-veku-89-rokov-zomrel-v-spanku-vynalezca-neutronovej-bomby/

3/ Podľa ÚPN SR:

„Raritou vo vojnovej Európe boli vnútorné pomery v rámci slovenskej armády. Z radov jej príslušníkov nebol nik, a to ani v čase stanného práva (vyhláseného v poľnej armáde už roku 1943), popravený. Prečiny, za ktoré bol v iných armádach trest smrti, sa v slovenskej armáde vybavili niekoľkotýždňovým väzením. Armáda sa stala rezervoárom demokratických, nekomunistických síl, čo sa ukázalo neskôr aj v SNP“.

https://www.upn.gov.sk/sk/podrobnejsia-informacia/

 

POZNÁMKY
  • 1
    Na fasády palácov víťazov sa neosadzujú pamätné tabule obetiam porazených.
  • 2
    niektoré armády počas 2. svetovej vojny zhadzovali z lietadiel výbušné perá a iné na prvý pohľad neškodné darčeky

Pridajte Komentár