Prečo až teraz – fejtón
Danko si po návrate Fica z Bruselu dosť nešťastne pustil hubu na špacír. Je to jeho štýl, príčina je v jeho osobnosti. Chmelár samozrejme nemohol nereagovať – využije každú príležitosť, aby si mohol kopnúť do SNS. Zasvätení vedia prečo. To však neznamená, že kopanec nebol oprávnený: V prvom rade, Andrej Danko by sa mal naučiť […]
Prečo až teraz – fejtón Čítať viac »



