Alkohol – fejtón

Strašiť negatívnymi účinkami alkoholu pred Veľkonočným pondelkom je určite namieste. Škoda je len, že pred politikmi, ktorí majú ešte škodlivejší účinok nielen na náš mozog, v Pravde tiež nevystríhali už pred osudovými poslednými voľbami. Určite by nepribudlo toľko nových obetí tejto metly ľudstva, ktorým nič iné nezostávalo, ako hovorieval jeden môj priateľ,  len: „Pití piva s žalu“.

Čo sa týka osvety o škodlivosti alkoholu, článok končí optimistickou informáciou: Niektoré výskumy totiž naznačujú, že zmenšovanie mozgu môže zvrátiť napríklad úplná abstinencia“.

Osobne musím teda ešte vyriešiť dávkovanie, aby ma prerastajúci mozog nezačal tlačiť. Moja osvedčená vedecká metóda pokus – omyl ma dúfam aj v tomto prípade nesklame (V momente, keď som sa dostal v písaní až sem, mi zavolal priateľ M.P.).

Do volieb budem konzumovať alkohol na základe výsledkov popísaného experimentu a len dúfať, že abstinentom a tým ostatným sa médiami poškodené mozgy dovtedy zregenerujú. V opačnom prípade budem musieť začať s režimom mozgového scvrkávania, aby som sa po voľbách v tej vyberanej  spoločnosti mohol zase cítiť prirodzene.

 

 

 

Pridajte Komentár