asbolútny trest pre neočkovaných

Konečné riešenie pre nezaočkovaných a odporcov režimu – dystopiafejtón

V prvej vlne obmedzila vláda prístup do kostolov, aby sa mohli ovečky ľahšie nahnať na testovanie.  Teraz sa zakázal prístup neočkovaným v predvianočnom čase aj do chrámov konzumu – nákupných centier, ktoré boli v prvej vlne  otvorené.  Po 32 rokoch hodnotovej degenerácie, keď základnou duchovnou potravou je nakupovanie, najmä pre významnú časť mladých vychovaných  po novembri 1989 našim permanentne reformovaným školstvom, toto bude, dúfajú,  asi najsilnejším popudom k očkovaniu. Išlo o premyslené rozhodnutie, ktoré vychádzalo so súčasnej našej reality,  pre ktoré vytvorili podmienky ponovembrové vlády. Ako ktorá, nie je momentálne podstatné. Dosiahli to sociálnym inžinierstvom, likvidáciou atribútov suverénneho štátu, národného školstva, rozkradnutím štátneho majetku a podobne. Pokiaľ toto opatrenie nezaberie, teror vlády sa bude stupňovať.

Vidíme, že demokratické prostriedky na dosiahnutie zmeny nemajú nádej. Aj keby motyka vystrelila a súčasná opozícia sa dostala k moci, budú s nami rovnako nakladať ako títo, lenže si predtým schvália potrebné zákony, ktoré nás legálne donútia robiť to, čo potrebujú. Momentálne na svojich tlačovkách robia pre vládu rýchlokurzy, ako treba na nás zákonne. Prvé výsledky ich trpezlivej pedagogickej práce pocítime od pondelka (22.11.2021). Divadielko s opozičnými podaniami na ústavný súd, keď už každému musí byť jasné ako dopadne, je len naťahovanie času.

Pamätajme, že epidémia je pre každú mocichtivú vládu dar boží, ako svojho času konštatoval známy francúzsky postmoderný filozof.

Pre násilnú zmenu, s ktorou počíta aj naša ústava, nie sú bojovníci. Teraz sa dúfam otvoria oči tým, čo netušili, aký je hlavný dôvod zrušenia brannej povinnosti a zbraňových amnestií. Jediná nádej je v generálnom štrajku.  Len neviem, kto ho vyhlási. Včera už bolo neskoro.  Fico nie je ochotný do takéhoto niečoho ísť. Vyhlásil síce, že spolu s názvom strany bude používať epiteton ornans  slovenská sociálna demokracia, ale skôr by sa hodila pomlčka za názvom jeho strany s textom: strana mierneho pokroku v medziach zákona. 

Čo sa týka štrajku, stačil by pre začiatok malý výstražný štrajk v Bratislave. 30 vodičov MHD počas rannej špičky opustí vozidlá. Kľudne môžu tvrdiť, že im prišlo nevoľno. Dobrú ukážku, čo by sa dialo sme tu začiatkom týždňa mali. Bola dokonalá, skolabovala nám prímestská doprava. Zorganizovali ju neúmyselne liberáli, len vďaka svojej chamtivosti a svojského pohľadu na boj s korupciou.  Čo by sa asi udialo, keby to zorganizoval Fico, alebo Kotleba?  Prvý by sa asi spýtal ústavného súdu, či môže, ten druhý by sa zase neubránil dákemu ezoterickému číslu a skončil by v base, už len keby si naň pomyslel.

Generálneho štrajku sa asi nedočkáme, môžeme ale mať zlé tušenie, že tento systém začne postupne aj fyzicky likvidovať  odporcov a oficiálna príčina smrti bude kovid. Systém ma v tomto neobmedzené možnosti. Po tomto kroku a mediálnej príprave môže dôjsť aj až k verejným popravám za potlesku uvedomelej verejnosti. Počítačové hry urobili svoje!

Preto, že sme národ holubičí, stále s nami niekto cvičí, ak sa nezmeníme budeme stále tam kde sme, a to ….

Hrozí tiež ale, že vládny teror, beznádej, hlad prekročia hranice,  niekomu prepne a časom sa staneme tiež národom teroristov a politických vrahov.  Naši západní spojenci a mimovládky  sa síce potešia, lebo budú môcť intervenovať, bombardovať, aby neskôr mohli obnovovať.  Verchuška v krojoch, v prezidentskom paláci, ich vzhľadom na tradície privíta s chlebom a soľou s ubezpečením, že od nás nikdy neodídu nakopaní  do zadku ako z Vietnamu, alebo naposledy Afganistanu. 

Pre takúto misiu, aby neskončili, ako v krajinách uvedených hore, budu musieť súčasní mocní vytvoriť podmienky. Napriek úspechom v sociálnom inžinierstve,   im asi nič iné neostane, len tú časť národa, ktorá im nebude po ruke, keď sa nechá, postaviť k múru.

Vzbura musí začať najskôr v každom z nás, dajme mocným pocítiť aj na úkor svojho pohodlia, že nás nevlastnia. Vládnu nám len vďaka  strachu, ktorému kovid vytvoril ideálne podmienky a našej pohodlnosti, ku ktorej mnohých z nás vychovali katedrály konzumu – nákupné strediská. Uvidíme koľkých motivuje ich zatvorenie k tomu, aby sa podriadili, no efekt môže byť aj úplne opačný. Bohaté Vianoce sú u nás hlboko zakorenené.

Dúfajme, že podstatnú časť svojich kádrových rezerv táto vláda vyčerpala a tí ostatní si už nenechajú skákať po hlave.

Situáciu by mohol ešte upokojiť generálny prokurátor, pokiaľ mu nestihli naši skvelí politici vyhodiť z trestného zákona trestný čin nátlaku a šírenia poplašnej správy1Bolo by sympatické, keby zistil, akí jednotlivci, alebo organizovaná skupina klamlivo informuje, vydiera, podpláca politikov, štátnych vedcov, novinárov, lekárov, pretože tvrdenia podobného charakteru, ako mal prednedávnom minister financií, postupná genocída národa, plnenie pokynov farmafiriem, likvidácia našej ekonomiky, právneho štátu, národnej suverenity a nespomínam si  čo ešte, nemôže byť predsa iba z ich hláv..

Potom nám ostáva skutočne len to

Mor ho!

 

 

1Poznámka

Bolo by sympatické, keby generálny prokurátor zistil, akí jednotlivci, alebo organizovaná skupina klamlivo informuje, vydiera, podpláca politikov, štátnych vedcov, novinárov, lekárov, pretože tvrdenia podobného charakteru, ako mal prednedávnom minister financií, postupná genocída národa, plnenie pokynov farmafiriem, likvidácia našej ekonomiky, právneho štátu, národnej suverenity a nespomínam si  čo ešte, nemôže byť predsa iba z ich hláv.

 

POZNÁMKY
  • 1
    Bolo by sympatické, keby zistil, akí jednotlivci, alebo organizovaná skupina klamlivo informuje, vydiera, podpláca politikov, štátnych vedcov, novinárov, lekárov, pretože tvrdenia podobného charakteru, ako mal prednedávnom minister financií, postupná genocída národa, plnenie pokynov farmafiriem, likvidácia našej ekonomiky, právneho štátu, národnej suverenity a nespomínam si  čo ešte, nemôže byť predsa iba z ich hláv.

Pridajte Komentár