SZM agent – fejtón

Priatelia, skúste si spomenúť, či ste sa niekedy nestretli s touto osobou. Dnes to bolo v českých správach:

Podľa posledných zistení riaditeľa českej BIS v spolupráci s našou SIS je totiž podozrivá, že logisticky (chlebom a soľou?) zabezpečovala agentov GRU, ktorí majú na svedomí zničenie skladov. V spolupráci so zahraničnými partnermi sa podarilo hĺbkovou analýzou (analýza – od slova anál) zistiť veľmi vážna skutočnosť. SZM bola podpornou organizáciou KGB a GRU, kde sa vychovávali, a z ktorej sa regrutovali špičkoví agenti KGB a GRU. Prirovnanie k Adolfjugend (neviem, či slovo s H. nie je trestné) je asi prehnané. KSČ mala jedinú funkciu, odpútať pozornosť od skutočnej bojaschopnej sily. Členovia oboch organizácii súčasne patrili medzi elitu.

Na základe požiadavky zahraničných partnerov BIS a SIS treba všetkých členov SZM identifikovať!

Vie sa, že na fotografii uvedený agent bol predsedom ZO SZM na zatiaľ nie presne identifikovanom ústave SAV. Bráni tomu v tom čase prebiehajúci transformačný proces, počas ktorého sa názov inkriminovaného pracoviska často menil. Z pochopiteľných dôvodov podozrivými sú všetci členovia tejto organizácie, ktorej činnosť bola často na hrane toho, čo vtedajší režim povoľoval, no bol to tiež iba krycí manéver.

Podľa vyjadrenia kandidáta na riaditeľa SIS bude problém dohľadať všetkých členov SZM, bolo ich stotisíce.

Zoznamy sa stratili. Milióny korún, ktoré v kabelke v Prahe mala pani Lokšová boli údajne za ich skartovanie.

Ako sa vyjadrila riaditeľka nezávislého úradu aj pre koordináciu aplikácie vedy, inými slovami outsourcing všetkého, čo máme robiť a na čo sme sa mali prichystať v ŠUKL pani Obuvníková, popredný už aj slovenský vedec Čakan navrhol prevratné riešenie.

Zistil, že jeho testy sa dajú použiť aj na identifikáciu členov SZM. Je výbornou správou, že toto potvrdila aj ťažká váha v tomto obore molekulárny biológ MUDr. Vlezec.

Citujem: „Mémy kolektivizmu, spolupatričnosti, zážitkov z výletov, večierkov a rôznych iných kultúrnych podujatí, sú veľmi podobné coronavírusu. Prenos je pomerne pomalý, ale sú podstatne stabilnejšie, odolnejšie, preto nebezpečnejšie pre modernú progresívnu spoločnosť (to potvrdzujú udalosti posledných dní), než corona. Našťastie sa dajú kvôli spoločným charakteristikám úspešne detegovať antigénovými testami. Protilátkové testy budú, predpokladám, účinné iba u mladšej generácie, pretože protilátky proti SZM mémom   boli vytvorené najmä mediálne, školský systém to zatiaľ nezvláda, ich extinkcia a stabilita sa musia ešte len preskúmať“.

V dnešnej tlači uverejnené komuniké pandemickej komisie označuje vyššie uvedené fakty za veľmi dôležité aj pre jej existenciu po koronakríze.

Premenuje sa na kádrovú komisiu a môže pokračovať v práci. Nič, ale nebráni tomu, aby obe funkcie zvládla paralelne.

Riaditeľ úradu pre verejne zdravie a sumo MUDr. Mikámuto, oceňuje aj ekonomický prínos týchto zistení.

Vyjadril sa: „MOM  premenujeme na MOM-SZM. Použijeme zvyšné testy. Pozitívnych rovno zaočkujeme Astra-Zenecou, ktorej zostali plné sklady. Muchy zabijeme – prepáčte. Zabijeme dve muchy jednou ranou“.

Na záver citujem nádejného riaditeľa SIS:

„Dúfame, že sa nám podarí čoskoro, čo najväčší počet bývalých členov SZM odhaliť. Prispejeme takto k našej prozápadnej orientácii a demonštrujeme týmto, že európske hodnoty sú pre nás posvätné.

Verné spojenectvo so západnými partnermi si nedáme rozvracať!“

Priatelia, neviem ako vy, ale ja beriem batoh, zajtra letím do Moskvy.  MOM máme rovno vedľa vchodu nášho domu.

 

To už nie je sranda, ale fakt!

Zdroj: https://www.facebook.com/photo?fbid=10219230255323030&set=gm.1393059374382576

Fejtón venujem Z.Š za jeho krásnu prednášku o ceste po Severnej Kórey a prednášku v roku 1988 o ČS numizmatike z príležitosti výročia vzniku ČSR v roku 1918, (upozornil na základe numizmatického materiálu na prípravu menovej reformy Moskvou – razba obehových mincí v Leningradskej mincovni.) v rámci ZO SZM pri Ústave experimentálnej biológie a ekológie SAV, ktorá bola v zasadačke na Líštinách.

24.4.2021

Vysvetlenie skratky: SZM – Socialistický zväz mládeže

Pridajte Komentár