Keď neprší, aspoň kvapká – poznámka
„Asad utiekol zo Sýrie. Režim padol, jasajú povstalci aj opozícia v exile“, a spolu s nimi jasajú všetci tí, ktorí v tom majú prsty podobne ako svojho času v čílskom puči a nielen tí, stačí sa nakrátko ponoriť do médii hlavného prúdu. Zo skúsenosti viem, že ten kto sa smeje naposledy, ten sa smeje najlepšie, […]
Keď neprší, aspoň kvapká – poznámka Čítať viac »



